Ubytování na Štrbském Plese

Chata nedaleko Štrbského plesa - léto Chata nedaleko Štrbského plesa - léto

Poloha ubytování

Rádi bychom vás přivítali a nabídli vám ubytování na chatě, nacházející se ve Vysokých Tatrách, pod turistickým a lyžařským střediskem Štrbské Pleso. Ubytování se nachází v blízkosti tohoto známého turistického střediska (cca. 18 km), přičemž kromě dobré dostupnosti nabízí možnost vychutnat si klid a krásu tatranské přírody.
Chata nabízí ubytování jak pro menší skupinky, tak i pro celé rodiny. V zimě se nabízí možnost lyžování, zatímco v létě se můžete vybrat na turistiku nebo procházku. Chata se nacházi asi 100 m od hlavní cesty směrem na Štrbské pleso, takže ubytování je k dispozicí celý rok - jak v létě, tak i v zimě.

Společenská místnost s krbem a TV Společenská místnost s krbem a TV

Ubytování

Ubytovaní je vhodné pro 6 osob (k dispozici je i dětská postýlka). Celá chata je k dispozici vždy jenom jedné skupině osob, takže klid a soukromí je zajištěno. Pobyty na chatě jsou možné celoročně, nejen v létě, ale i v zimě. Ubytování je vždy možné po 14 hodině, odjezd hostů dle dohody, obyčejně v 10 hodin. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování a spálna Ubytování a spálna Ubytování a spálna

Pokoje a vybavení chaty

V chatě jsou k dispozici následující prostory. Hlavní částí je obývací pokoj s krbem a televizí. Krb slouží k topení celé chaty v zimě. Obývací pokoj slouží pro oddych a zároveň jako jídelna. S obývacím pokojem sousedí kuchyň.
V kuchyni je k dispozici elektrický sporák, mikrovlnka a vybavení, potřebné pro přípravu jídla a stolování.

Na poschodí se nachází dvě ložnice.
V první ložnici, orientované na jih, jsou čtyři lůžka a jedna přistýlka. Z téhle místnosti je krásný výhled do okolí cez balkonové okno.
V druhé ložnici, orientované na server, jsou tři lůžka - jedna manželská a jedna normální postel. Z této ložnice je výhled na Křiváň a kopce Vysokých Tater.

Koupelna a toaleta Přístřešek u chaty

Vnější posezení

K dispozici je také vnější posezení, ke kterému patří krytý přístřešek pro případ špatného počasí. Při něm je ohniště, na kterém si můžete připraviť nejen guláš, ale také různé speciality na grilu.

Ceník

TermínCena za noc
Chata pro 6 osob85 €
Vánoce (21.12.2022 - 28.12.2022, min. 4 noci)90 €
Silvestr / Nový rok (28.12.2022 - 4.1.2023, min. 5 nocí)130 €

Ceny jsou uvedené za chatu pro 6 osob.
Za každou osobu a den se platí místní poplatek cca. 0,40 €/osoba/den.
Po příjezdu vybírá domácí kauci 70 €, která se vrací při odchodu hostů, jestliže nedošlo k žádné škodě.
Zálohu za pobyt vracíme, je-li pobyt zrušen více než 30 dní před příjezdem.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Obsazenost


Kontakt a rezervace

Rezervaci ubytování vykonáte jednoduchým zasláním formuláře nebo pomocí kontaktů uvedených níže. Následně vás budeme kontaktovat pro potvrzení rezervace a upřesnení detailů.

info@strbskepleso.cz

Rezervace ubytování
Od:
Do:
Počet osob:
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Poznámka:
Další možnosti: ubytování na Podbanském.